X

Laat ons weten wat je van je woning vindt!

Op 12 april heeft buurman Faisal een bijeenkomst georganiseerd met medeburen. Daar zijn behoorlijk wat problemen komen bovendrijven met onze gerenoveerde woningen. En ze worden ook nog eens niet goed opgepakt door Eigen Haard.

De bijeenkomst maakte ook heel duidelijk dat we een beter inzicht moeten krijgen en iedereen de kans moeten geven te vertellen wat er bij hun speelt.

Hiervoor hebben we een vragenformulier gemaakt met 12 vragen waarin je kunt aangeven wat er allemaal bij jou aan de hand is. We hopen dat je de tijd vindt om het in te vullen.

Wat doen we met de informatie?

We gaan het verzamelen en dan gaan we praten met Stichting !WOON. Deze helpt huurders bij dit soort problemen. !WOON heeft ons ook begeleid tijdens het renovatieproces dus ze kennen ons en de situatie goed. Hun advies gaan we natuurlijk delen met alle buren. Zodat we, zowel individueel als als groep, sterker kunnen staan richting Eigen Haard. En dat die de problemen goed en liefst ook snel gaat oplossen.